Korzyści dla osób fizycznych


 

Elektroniczne faktury, będące równoprawnymi odpowiednikami tradycyjnych faktur od 2005 roku, w znacznym stopniu pomagają zaoszczędzić trochę gotówki nie tylko tym, które je wystawiają, ale także otrzymującym.

Dla odbiorców faktur elektronicznych, czyli popularnie zwanych e-faktur, usługodawcy oferują specjalne rabaty, dzięki którym oszczędzasz pieniądze.

Korzystając z bankfaktur.pl wszystkie dokumenty masz w jednym miejscu. Łatwiej skontrolujesz wydatki. W większości przypadków otrzymasz również możliwość płacenia za wystawione faktury bez prowizji.

Przepis na grubszy portfel jest bardzo prosty – po pierwsze wystarczy zalogować się na naszej stronie www.bankfaktur.pl. W formularzu należy podać jak najwięcej nazw firm, od których otrzymujesz faktury. Nikt jednak nie wygrywa bitwy w pojedynkę. Aby zoptymalizować szansę na korzystne rabaty, zaproś znajomych do skorzystania z serwisu www.bankfaktur.pl. Im więcej osób zarejestruje się w serwisie i uzupełni dane o firmach, które przesyłają im faktury, tym większe prawdopodobieństwo, że usługodawca zacznie dostarczać e-faktury i stosować korzystne rabaty.